Polityka zwrotów

14-DNIOWE PRAWO ZWROTU

W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki możesz zwrócić towar zakupiony w naszym sklepie internetowym bez podawania przyczyny.

Zwracany towar musi być w stanie nienaruszonym z zachowanymi metkami. Powinien zostać odesłany w oryginalnym opakowaniu Lobos oraz zapakowany tak, aby w czasie transportu nie uległ uszkodzeniu (paski i łańcuchy powinny zostać umieszczone wewnątrz torebki lub zabezpieczone w taki sposób aby nie uszkodziły i nie odgniotły się na skórze).

Aby dokonać zwrotu należy zgłosić go mailowo na adres: info@lobosbags.com, a następnie odesłać nieużywany towar wraz z załączonym wypełnionym formularzem zwrotu, który można pobrać tutaj.

DARMOWY ZWROT INPOST PACZKOMAT® (DLA ZWROTÓW NA TERENIE POLSKI)

Jeśli chcesz skorzystać z darmowego zwrotu PACZKOMAT®:

1. Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcją na stronie:

https://furgonetka.pl/zwroty/lobos

2. Usuń z pudełka starą etykietę i naklej nową.

3. Włóż formularz zwrotu oraz produkty, które chcesz zwrócić do pudełka, w którym dostarczono zamówienie. Pamiętaj, aby włożyć formularz zwrotu do paczki i odpowiednio zabezpieczyć zwracane produkty.

4. Zanieś paczkę do dowolnego punktu odbioru PACZKOMAT®

ZWROT NA WŁASNY KOSZT

Jeśli nie możesz lub nie chcesz skorzystać z opcji darmowego zwrotu PACZKOMAT®, możesz odesłać do nas towar na własny koszt. Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Koszt ten nie podlega zwrotowi.

Adres do zwrotu:

LOBOS - ZWROTY

Mieczysława  Medweckiego 17

31-870 Kraków

+48 502 264 158

Cła i podatki poza granicami Unii Europejskiej, nie są uwzględnione. Należy pamiętać, że koszt wysyłki, cła i podatki nie podlegają zwrotowi przez Lobos. Jednak, może istnieć możliwość odzyskania należności celnych i podatków, kontaktując się bezpośrednio z lokalnymi organami celnymi. Nie pokrywamy żadnych dodatkowych opłat bankowych pobieranych przez lokalne banki oraz żadnych dodatkowych opłat za wysyłkę, które zostały poniesione przy pierwotnej przesyłce.

 

ANULACJA

Jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, możesz zrezygnować z niego bez żadnych dodatkowych kosztów. Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Aby anulować zamówienie, należy napisać do nas na info@lobosbags.com, a my odpowiemy z potwierdzeniem w ciągu 24 godzin.

 

ZWROT KOSZTÓW

Zwroty przyjmujemy  w ciągu 2 dni roboczych od ich dostarczenia do naszego magazynu. W okresach szczytu może to zająć do 7 dni roboczych. Jak tylko twój zwrot zostanie przyjęty, natychmiast prześlemy żądanie do naszego banku o czym poinformujemy Cię mailowo.

Czas potrzebny, aby zrealizować zwrot może się różnić w zależności od sposobu płatności:

Karta kredytowa: nasz bank zwróci Ci środki w ciągu 7 dni roboczych od dnia potwierdzenia. Czas potrzebny do przywrócenia kredytu z powrotem na Twoje konto zależy od wystawcy karty kredytowej.

VIVA WALLET: nasz bank zwróci Ci środki w ciągu 7 dni roboczych od dnia potwierdzenia. Czas potrzebny do przywrócenia kredytu z powrotem na Twoje konto zależy od Twojego banku.

POBRANIE: zobaczysz zwrot na swoim koncie w ciągu 7 dni roboczych od dnia potwierdzenia.

 

REKLAMACJE

Aby złożyć reklamację wypełnij formularz reklamacyjny, który pobierzesz tutaj i prześlij go na maila: info@lobosbags.com, a my odpowiemy na niego w ciągu 24 godzin.

 

×